Towarzystwo Aktywny Relaks i Ośrodek Sportu i Rekreacji Wicher Kobyłka zaprasza do udziału w Biegu Andrzejkowym, który odbędzie się już 29 listopada ( sobota ).
Impreza zorganizowana zostanie na otwartej niedawno Trasie Zdrowia PZU (teren dawnego basenu, dojazd od ul. Warszawskiej). Zapisy rozpoczynają w dniu wyścigu i potrwają od godz.9.00 do 9.45. Mamy dystans dla każdego !
Poniżej zasady uczestnictwa.
1.Organizatorem jest ”Towarzystwo Aktywny Relaks” przy współudziale OSiR ” Wicher” Kobyłka. Miejsce: Kobyłka, teren dawnego basenu przy „Trasie Zdrowia PZU, dojazd ul. Warszawską, na wysokości około 100 metrów za końcem peronu.
2.Cel : propagowanie aktywności fizycznej, promowanie miejsc do aktywności sportowej, integracja lokalnego środowiska biegowego .
3.Zapisy przed biegiem od godziny 9.00 do 9.45
-wydanie numeru startowego następuje po wypełnieniu oświadczenia
-po biegu zwrot numeru upoważnia do posiłku (o ile będzie i do wyczerpania zapasu)
4.Szatni i przebieralni nie przewiduje się .
5. Bieg odbywa się na leśnej pętli około 1400 m i ma charakter krosu.
6.Do klasyfikacji przewiduje się dystanse deklarowane na 4 i 8 pętli, co nie wyklucza możliwości pokonania dystansu krótszego.
7.Pomiar czasu zawodnicy dokonują we własnym zakresie. Rezultaty podają wskazanej osobie (sędzia wolontariusz , o ile będzie) lub odnotowują sami na liście finiszowej.
8.Przewidywany jest punkt-stolik na napoje własne uczestników w rejonie starto-mety o ile będzie taka potrzeba.
9.Start wspólny o godz. 10.00, po ewentualnym zapoznawczo-rozgrzewkowym przebiegnięciu trasy.
10.Nagrody. Przewiduje się wyróżnienie trzech pierwszych miejsc z dłuższego dystansu, oraz na zakończenie losowanie drobnych upominków wśród wszystkich uczestników (o ile będą ! )
11.W miarę dostępnych możliwości organizator zabezpieczy posiłek w stylu harcerskim, ale mile będą ewentualne wypieki uczestników.
-zaleca się zabezpieczenie indywidualnych ,własnych ciepłych napojów w termosach.
12.Uczestników imprezy obliguje się do zachowania czystości i pozostawienia miejsca zawodów w nienagannym stanie ( nie śmiecimy i sprzątamy po sobie ). Mile widziana pomoc uczestników w realizacji zadania sportowego jak i pracach porządkowych na zakończenie.
źródło: UM Kobyłka
Related News
Bankówka ze srebrem!
April 17, 2026
ITSurance Siatkarz Ząbki wywalczyli awans do III ligi!
April 17, 2026
PŁYWANIE DLA SENIORÓW
February 10, 2025
14 medali KSW KYOKUSHIN na Mistrzostwach Mazowsza
March 04, 2020
Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Dąbrówka
February 19, 2020
SPR ROKiS Radzymin – Pabiks Impact Pabianice
February 05, 2020
GMINNE ZAWODY SPORTOWO-POŻARNICZE 2019
July 18, 2019






