W Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie odbyło się Walne Zgromadzenie Delegatów Piłkarskiej Ligi Polskiej, podczas którego Dolcan Ząbki zgarnął wszystkie nagrody.
W trakcie Walnego Zgromadzenia Delegatów Piłkarskiej Ligi Polskiej (24 lipca) dokonano wyboru Zarządu PLP oraz wręczono nagrody za rozgrywki I ligi piłki nożnej sezon 2013/2014.
Wszystkie trzy nagrody trafiły do Dolcan Ząbki. W głosowaniu brali udział piłkarze wszystkich klubów I ligi, którzy zadecydowali, że w kategorii Trener Roku zwyciężył Robert Podoliński. Z kolei Najlepszym Piłkarzem poprzedniego sezonu wybrano Dariusza Zjawińskiego. Specjalną nagrodę za całokształt pracy i wieloletnie zaangażowanie otrzymał Sławomir Doliński.
Prezes PLP, Michał Listkiewicz wyraził podziw dla pracy jaką Państwo Dolińscy włożyli w rozwój klubu: “Życzę każdemu klubowi, żeby miał u siebie takich ludzi, jak państwo Dolińscy. Widać, że wkładają swoje całe serce i czas w funkcjonowanie Dolcanu. Stworzyli w Ząbkach drużynę, która jest dostosowana do lokalnych wymagań , a do tego jest świetnie zarządzana. Doszło do tego, że myślisz Ząbki – mówisz Dolcan i I liga.”
dz
Related News
Bankówka ze srebrem!
April 17, 2026
ITSurance Siatkarz Ząbki wywalczyli awans do III ligi!
April 17, 2026
PŁYWANIE DLA SENIORÓW
February 10, 2025
14 medali KSW KYOKUSHIN na Mistrzostwach Mazowsza
March 04, 2020
Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Dąbrówka
February 19, 2020
SPR ROKiS Radzymin – Pabiks Impact Pabianice
February 05, 2020
GMINNE ZAWODY SPORTOWO-POŻARNICZE 2019
July 18, 2019






