Wołomin, Marki, Radzymin, Klembów i Dąbrówka będą miały nowych gospodarzy, w Zielonce bez zmian – oto wyniki II tury wyborów samorządowych.
Wyniki oficjalne z dodatkowych głosowań, które odbyły się w niedzielę, 30 listopada:
Wołomin – zmiana:
Ryszard Madziar – 7 939 (47.89%)
Elżbieta Radwan – 8 639 (52.11%) – na zdjęciu
Radzymin – zmiana:
Krzysztof Chaciński – 5 650 (70.82%)
Zbigniew Piotrowski – 2 328 (29.18%)
Marki – zmiana:
Jacek Orych – 5 152 (61.63%)
Janusz Werczyński – 3 208 (38.37%)
Klembów – zmiana:
Rafał Mathiak – 2 532 (67.57%)
Kazimierz Rakowski – 1 215 (32.43%)
Dąbrówka – zmiana:
Tadeusz Bulik – 1 370 (47.50%)
Radosław Korzeniewski – 1 514 (52.50%)
Zielonka – pozostaje obecny burmistrz:
Grzegorz Dudzik – 3 371 (61.31%)
Kamil Iwandowski – 2157 (39.69%)
red.
Related News
Konkurs na najpiękniejszy balkon i ogród kwiatowy
April 17, 2026
Perły Mazowsza rozdane
April 17, 2026
MINISTER SPRAWIEDLIWOŚCI W ZIELONCE
April 17, 2026
Wesprzyjmy naszą kandydatkę w konkursie Miss Nastolatek 2025
November 25, 2025
Koncert „Jan Paweł II”
October 09, 2025
Wielki początek kulturalnej jesieni – koncert Kasi Moś w Zielonce!
September 25, 2025
DNI ZĄBEK 2025-09-08
September 13, 2025






