Newsy z regionu — Wednesday 27.04.2016
Przez niemal 3 tygodnie nie będzie możliwości przejazdu przez tory ulicą Poniatowskiego, obok przystanku kolejowego Kobyłka – Ossów.
Przedstawiciel spółki Torpol S.A. zawiadamia, iż w związku z planowaną w okresie od 04.05- 23.05.16. r. przebudową przejazdu kolejowego w Kobyłce Ossów, w ciągu ul. Ks. J. Poniatowskiego, przejazd ten zostanie na czas robót wyłączony z ruchu kołowego. Zgodnie z zatwierdzoną organizacją ruch ruchu pojazdów zostanie skierowany objazdem na przejazd w Kobyłce na ul. Ręczajskiej. W miejscu przejazdu Wykonawca utrzyma jedynie przejście przez tory i dojście do peronów.
źródło: UM Kobyłka
Related News
Konkurs na najpiękniejszy balkon i ogród kwiatowy
April 17, 2026
Perły Mazowsza rozdane
April 17, 2026
MINISTER SPRAWIEDLIWOŚCI W ZIELONCE
April 17, 2026
Wesprzyjmy naszą kandydatkę w konkursie Miss Nastolatek 2025
November 25, 2025
Koncert „Jan Paweł II”
October 09, 2025
Wielki początek kulturalnej jesieni – koncert Kasi Moś w Zielonce!
September 25, 2025
DNI ZĄBEK 2025-09-08
September 13, 2025






