We wtorek, 14 stycznia, burmistrz Wołomina Ryszard Madziar przekazał nowoczesny, nieoznakowany radiowóz policjantom Wydziału Prewencji wołomińskiej Komendy.
Doposażenie wołomińskich stróżów prawa jest efektem porozumienia pomiędzy wołomińskimi władzami samorządowymi a Policją. Srebrna Astra IV generacji została zakupiona ze środków policyjnych przy dofinansowaniu wołomińskiego samorządu w wysokości 20.000 złotych.
Nowy radiowóz posiada wysokie parametry techniczne, jest ekonomiczny i niewątpliwie przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa na wołomińskich ulicach. Burmistrz Wołomina Ryszard Madziar przekazując Komendantowi Dariuszowi Krząstkowi kluczyki do auta podkreślił, że nowoczesne środki techniczne są niezbędne dla skutecznej i efektywnej pracy policjantów.
Obecny podczas uroczystości ksiądz prałat Sylwester Sienkiewicz z parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Wołominie poświęcił radiowóz i przekazał Komendantowi breloczek z wizerunkiem patrona kierowców Świętego Krzysztofa.
Natychmiast po zakończeniu uroczystości przekazania, radiowóz został skierowany do codziennych dziań operacyjnych.
źródło: UM Wołomin
Related News
Konkurs na najpiękniejszy balkon i ogród kwiatowy
April 17, 2026
Perły Mazowsza rozdane
April 17, 2026
MINISTER SPRAWIEDLIWOŚCI W ZIELONCE
April 17, 2026
Wesprzyjmy naszą kandydatkę w konkursie Miss Nastolatek 2025
November 25, 2025
Koncert „Jan Paweł II”
October 09, 2025
Wielki początek kulturalnej jesieni – koncert Kasi Moś w Zielonce!
September 25, 2025
DNI ZĄBEK 2025-09-08
September 13, 2025







