Newsy z regionu — Tuesday 24.11.2015
Burmistrz Miasta Kobyłka Robert Roguski przekazał Komendantowi Komisariatu Policji w Kobyłce panu podinsp. Zbigniewowi Ostrowskiemu kluczyki do nowego radiowozu.
W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, Miasto zdecydowało się dofinansować zakup w kwocie 42500zł co stanowi 50% wartości pojazdu. Po przekazaniu radiowozu obyła się krótka uroczystość, podczas której wręczone zostały specjalne wyróżnienia dla pięciu policjantów wykazujących się szczególnym zaangażowaniem w wykonywaniu swoich obowiązków.
źródło: UM Kobyłka
Related News
Konkurs na najpiękniejszy balkon i ogród kwiatowy
April 17, 2026
Perły Mazowsza rozdane
April 17, 2026
MINISTER SPRAWIEDLIWOŚCI W ZIELONCE
April 17, 2026
Wesprzyjmy naszą kandydatkę w konkursie Miss Nastolatek 2025
November 25, 2025
Koncert „Jan Paweł II”
October 09, 2025
Wielki początek kulturalnej jesieni – koncert Kasi Moś w Zielonce!
September 25, 2025
DNI ZĄBEK 2025-09-08
September 13, 2025







