We wtorek, 28 października, odbędzie się oficjalne podpisanie umowy wsparcia między Samorządem Województwa Mazowieckiego a spółką odpowiedzialną za realizację inwestycji “Mazowieckim Szpitalem Wojewódzkim Drewnica” .
Od dawna trwała dyskusja nad przyszłością ząbkowskiego szpitala dla nerwowo i psychicznie chorych “Drewnica”. Po wielu perturbacjach w Sejmiku Województwa Mazowieckiego, cała sytuacja zakończyła się pozytywnie. Pomimo trudnej sytuacji finansowej Mazowsza, udało się wygospodarować środki na budowę nowego obiektu, który zastąpi zabytkową i wysłużoną.
– W przyszłym tygodniu (28.10.2014) o godzinie 9:00 odbędzie się oficjalne podpisanie umowy wsparcia między Samorządem Województwa Mazowieckiego a spółką odpowiedzialną za realizację inwestycji “Mazowieckim Szpitalem Wojewódzkim Drewnica” sp. z o.o. – poinformował na swoim blogu burmistrz Ząbek, Robert Perkowski.
red.
Related News
Konkurs na najpiękniejszy balkon i ogród kwiatowy
April 17, 2026
Perły Mazowsza rozdane
April 17, 2026
MINISTER SPRAWIEDLIWOŚCI W ZIELONCE
April 17, 2026
Wesprzyjmy naszą kandydatkę w konkursie Miss Nastolatek 2025
November 25, 2025
Koncert „Jan Paweł II”
October 09, 2025
Wielki początek kulturalnej jesieni – koncert Kasi Moś w Zielonce!
September 25, 2025
DNI ZĄBEK 2025-09-08
September 13, 2025






